Забронювати номер

Віртуальний тур 3D

Останні новини

Опитування

Оцініть роботу комплексу
Кращий з усіх
Непоганий комплекс
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався

Фітопаротерапія

Категорія: ---
Фітопаротерапія – метод комплексного, реабілітаційного, профілактичного оздоровлення та очищення організму людини за допомогою тепла та водяної пари з додаванням екстрактів лікарських трав.

Фітопаротерапія Методом фітопаротерапії вдалося відродити старовинну східну методику оздоровлення, що використовувалася в Індії і Тібеті. Вона діє на капілярному рівні та активізує самозцілювальні властивості організму.

Процедура проходить у спеціально розробленій установці для ФПТ. За ефективною дією перевищує 2-годинний сеанс традиційної російської лазні. При цьому не відбувається значного навантаження на серцево-судинну систему, а навпаки регулюється робота серця та всієї судинно-капілярної системи. Позитивний ефект полягає і в тому, що голова пацієнта, котрий приймає процедуру, залишається ізольованою від розігрітого і збідненого киснем повітря, в результаті чого відбувається інтенсивний газообмін і, як наслідок, підвищення метаболізму.

Тривалість процедури одна година. В процедуру входить: фітопаропроцедура (15 – 20 хв.), сухе обгортання, відпочинок в спеціальному термококоні та масаж (втирання кремів та масел).

Фітопаротерапія Процедура регулює роботу серцево-судинної системи, покращується живлення тканин і клітин всього організму, підвищуються бактерицидні властивості шкіри і активізуються обмінні процеси, що сприяють омолодженню організму та сповільненню процесів старіння. Призначається з метою активізації регенераційних процесів, нормалізації імунітету, для підтримки загального здоров’я.

Рекомендується при захворюваннях органів травлення, дихання, нервової системи, суглобів і кістково-м’язевої системи.
  • Переглядів: 7169
  • Коментарів: 0