Забронювати номер

Віртуальний тур 3D

Останні новини

Опитування

Оцініть роботу комплексу
Кращий з усіх
Непоганий комплекс
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався

Соляна кімната (печера)

Про лікувальні властивості солі було відомо з давніх-давен. Ще у стародавніх монастирях монахи радили хворим із проблемами дихання йти в соляні печери, де вони дробили соляні валуни та вдихали соляний пил. Після таких процедур люди на деякий час позбувалися своїх недуг або й забували про них зовсім.

“Соляна печера” - це найсучасніший оригінальний метод застосування морської солі з лікувальною та оздоровчою метою. Чисте іонізоване повітря в Соляній Печері дасть можливість покращити стан здоров’я та має допоміжну дію під час лікування:

• Захворювань дихальних шляхів: носа, горла, гортані, гайморових пазух, бронхіальної астми, хронічного запалення бронхів та легень;
• Гіпофункцій щитовивідної залози;
• Серцево-судинних захворювань: гіпофункції кровообігу, післяінфарктних станів, гіпертонії;
• Дерматологічних захворювань: лишаїв, запалень шкіри, алергій та ін.;
• Дисфункцій вегетативної нервової системи;
• Неврозів, станів перевтоми, зниження імунітету та стрес.


Також до Ваших послуг фітобар:
Соляна кімната (печера) Киснева пінка (кисневий коктейль). Універсальним відновлювальний напоєм фітобара нашого готелю є кисневий коктейль. Він являє собою стійку смачну піну з бульбашок, наповнених цілющим киснем. До складу коктейлю можуть входити різноманітні, соки, сиропи, трав'яні і лікарський збори. Про користь таких напоїв свідчить той факт, що через стінки шлунка організм отримує в 10 разів більше кисню, ніж через легені. Таким чином, всього один стакан подібного напою замінює півгодинну прогулянку на свіжому повітрі. Кисень дуже благотворно впливає на організм - він знімає хронічну втому, прискорює обмін речовин, покращує травлення. Крім того, кисневі коктейлі, які пропонує наш фітобар, допомагають впоратися з алергіями, захворюваннями легенів, печінки та інших органів. Навіть цілком здорові люди після вживання кисневих коктейлів відчувають прилив енергії та бадьорості.

Соляна кімната (печера) Фіточаї. Фітобар курортного готелю «Лілея» пропонує величезний вибір фіто чаїв ( печінка, жовчний, серцево-судинний, очищаючий, заспокійливий тощо), приготовлених з плодів, квіток і листя садових, лугових і лісових рослин. Такі напої підвищують імунітет, життєвий тонус і відновлюють сили. Вони використовуються в лікуванні і профілактиці багатьох хвороб, крім усього іншого, володіючи вишуканим смаком, тонким та приємним ароматом. Фіточаї сприяють поліпшенню розумових і фізичних можливостей людини.
  • Переглядів: 13576
  • Коментарів: 0