Забронювати номер

Віртуальний тур 3D

Останні новини

Опитування

Оцініть роботу комплексу
Кращий з усіх
Непоганий комплекс
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався

Водні процедури

Категорія: ---
Водні процедури
Водні процедури
Курорний готель «Лілея» пропонує Вам такі водні процедури:
- мінеральна ванна (тривалість процедури - 20 хв.);
- мінерально-хвойна ванна (тривалість процедури – 20 хв.);
- підводний масаж (гідромасаж) (тривалість процедури – 20 хв.).


Основним лікувальним фактором курортного готелю «Лілея» є мінеральна вода «Поляна Квасова».Крім внутрішнього прийому цієї води її застосовують і у вигляді інших лікувальних методик. Лікувальні вуглекислі мінеральні ванни. Вони діють на організм багатьма чинниками, а тому поліпшують загальний стан пацієнтів. Надзвичайно корисні мінеральні ванни для нормальної роботи серцево-судинної системи. Адже легеньке пощипування, лоскотання шкіри бульбашками вуглекислого газу сприяє поліпшенню кровотоку, кращому постачанню в тканини і окремі органи кисню та інших поживних речовин, а також їх засвоєнню. Це особливо важливо для хворих з порушеннями обміну речовин, зокрема, й людей, що страждають на цукровий діабет, мають проблеми з наднирниками, щитоподібною залозою тощо. Мінеральні ванни допомагають і в лікуванні органів дихання, периферійної нервової системи, опорно-рухового апарату.
Мінерально-хвойна ванна. В цій процедурі вплив мінеральної води посилюється ефірними маслами, речовинами, які містяться в хвойному екстракті. Пахощі хвої викликають приємні відчуття і позитивні емоції, які впливають на загальну реактивність організму, нервову, серцево-судинну, травну та інші системи організму. Такі ванни призначають при функціональних розладах нервової системи, підвищеній збудливості.
Підводний масаж (гідромасаж) - це водолікувальна процедура, при якій тіло пацієнта, зануреного у воду, масажують струменем води. Суть та ефективність підводного душу-масажу полягає в тому, що він включає в себе відразу кілька корисних складових: лікувальну ванну, контрастність температур, фізичний вплив струменя. У сучасній косметології підводний душ-масаж використовують як чарівний засіб проти целюліту.
В яких же випадках рекомендується підводний масаж? Перш за все, для зняття нервово-емоційного стресу і хронічної втоми. Завдяки цьому у пацієнтів нормалізується сон, підвищується соціальна і виробнича активність. Крім того, процедура швидко покращує порушену гемодинаміку, що сприяє зняттю набряків і усуває всі застійні явища в організмі. Підводний масаж дуже корисний для відновлення функцій опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і очищення всієї судинної мережі. Сеанси підводного масажу відіграють велику роль у формуванні гарного тіла, сприяючи позбавленню від целюліту, жирових відкладень і позитивно впливаючи на рельєф і тонус шкіри.
Водні процедури
  • Переглядів: 12236
  • Коментарів: 0