Забронювати номер

Віртуальний тур 3D

Останні новини

Опитування

Оцініть роботу комплексу
Кращий з усіх
Непоганий комплекс
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався

Екскурсії

Закарпатська область - це казково прекрасний край, жителі якого завжди привітно зустрічають гостей. В будь-якому куточку Закарпаття вас пригостять ароматними закарпатськими винами, виготовленими майстрами-виноробами та вишуканими смачними стравами місцевої кухні. 

 

У Закарпатті безліч старовинних архітектурних пам'ятників середньовіччя, серед яких є кам'яні замки, культові споруди. Мукачівський замок "Паланок" - пам'ятник архітектури і історії ХIII-XVII століть. У IХ-Х століттях тут була побудована невелика фортеця для охорони Карпатський кордонів Київської Русі. Замок Паланок - династія Ракоці ХVII ст. Перша згадка про цей замок датується 1450 роком. Саме тут зародилася велика любов між легендарною Ілоною Зріні, матір'ю угорського національного героя Ференца Ракоці II.


Термальні джерела в Береговому та Косино - це великі басейни просто неба, температура води в якому +34 градуси. Хіба хто зможе відмовити собі в задоволенні викупатись в теплій воді термальних джерел просто неба, особливо взимку!

 


 Палац графа Шенборна
Мисливський палац графа Шенборна побудував граф Бугейм Шенборн в 1890-1895 роках. Будівля вважається одною із найкрасивіших серед усіх збережених замків Східної Європи. У палаці 365 вікон - за кількістю днів у році, 52 кімнати - за кількістю тижнів, 12 входів - за кількістю місяців. Двері входів та вікна над ними прикрашені вітражами на біблійну тематику. Над самою будівлею - 4 вежі різних форм. Озеро на території палацу було викопано у формі тодішньої Австро-Угорської імперії. З кінця квітня до початку травня тут цвіте сакура.

 


У 1945 році замок було реорганізовано у будинок відпочинку, а в 1958-му, після візиту Микити Хрущова, на його базі було відкрито перший в Україні кліматологічний санаторій "Карпати", який спеціалізувався на лікуванні серцево-судинних захворювань.

 

Національний парк "Синевір"  відноситься до найбільших і най-привабливіших природно-заповідних територій Закарпаття. Щоб побачити це диво природи, потрібно піднятися в гори - блакитне прозоре озеро сховалося серед гір. У народі існує легенда про походження озера. 
Синевір - найбільше та одне з найкрасивіших гірських озер Карпат. Його ще називають "М орським Оком", "Перлиною Карпат". І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина - яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стволи товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитний. Повітря тут, як ніде, свіжий і легкий, наповнений ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро - найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера - 10-12 метрів, максимальна - 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.


Водопад Шипіт є триступінчатим каскадом заввишки 12м, що спадає у вузькій обривистій ущелині і з обох боків затиснутий крутими уступами скель. По дорозі до водоспаду, організовано ряд каскадів.


Винні погреби Закарпаття
Закарпатська область є визнаним центром виноробства. Слід зазначити, що закарпатські вина по своїх смакових якостях не поступаються кращим європейським марочним аналогам.

 

Лумшоський скарб (чани)
Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори останнім часом стало своєрідною візитівкою Закарпаття. Така феноменальна популярність пояснюється просто - тут розташовані чани. Величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких одночасно можуть знаходитися до 10 осіб, що залежить від їх розміру. А розмірів тут вистачає, як, власне кажучи, і чанів, вірніше, закритих купалень на березі гірської річки Турички. Уздовж її русла влаштовані штучні перекати для підвищення рівня води в тих місцях, звідки відпочиваючі спускаються до річки, щоб охолодити розпарене в чані тіло.

 


Тoж, якщо Ви мрієте на повні груди вдихнути чистого гірського повітря, доторкнутись до стін середньовічного замку, побачити дерев’яні церкви та монастирі, скуштувати джерельні лікувальні мінеральні води - ласкаво просимо на Закарпаття до курортного готелю «Лілея».