Забронювати номер

Віртуальний тур 3D

Останні новини

Опитування

Оцініть роботу комплексу
Кращий з усіх
Непоганий комплекс
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і трохи краще
Зовсім не сподобався

РесторанРесторан „Лілея” розташований в „Українській Швейцарії” - Закарпатті. Відпочивати тут-це значить дихати свіжим цілющим повітрям, знайомитися з краєм, повним історичних пам’яток, оздоровлюватися мінеральними водами, які лікують широкий спектр хвороб, зміцнюють організм та надають енергії.

Атмосфера ресторану урочиста та невимушена водночас. В інтер’єрі переважають милі серцю квіткові розписи та риси пишного барокового стилю. Родзинка ресторану – літня тераса, що виходить до гірської річки.

Кухня ресторану „Лілея” орієнтована на українські страви, але з акцентом на місцевий колорит та найсмачніші особливості кухонь усіх країн колишнього союзу. До речі, побувати в Закарпатті та не скуштувати форель, коропа у сметанному соусі або крученики, це м айже те саме, що відвідати Італію та не мати уявлення про пасту. А восени настає справжне свято грибів.

Комплексні обіди
(з 12.00 до 15.00 год.)


Ресторан „Лілея” запрошує Вас та Вашу родину приємно провести час та скуштувати смачні стави закарпатської та європейської кухні, якісне обслуговування та приємний інтер'єр.